CONNECTIVITY

מסך TFT ואפליקציית BMW Motorrad Connected.

האביזר האופציונלי BMW Motorrad Connectivity מספק לרוכבי האופנועים פתרון חדשני לניווט יום-יומי, שימוש במערכת המולטימדיה ובנתונים הקשורים לרכיבה המוצגים בצורה הברורה ביותר בשילוב פעולות אינטואיטיביות: חיבור האופנוע, הטלפון החכם והקסדה באמצעות Bluetooth מספק אפשרויות חדשות לגמרי. הבקר הרב-תכליתי מאפשר הפעלה פשוטה של הפעולות בכל עת. לוח המחוונים האלקטרוני המסורתי מפנה את הדרך למסך TFT גדול וברור, המספק לרוכב גישה קבועה למערכת הניווט, לשיחות הטלפון, למדיה ולמידע נוסף הקשור לאופנוע, כמו גם למידע שהוצג קודם לכן, כגון מהירות הרכיבה ומהירות המנוע. נוסף על כך, האפליקציה החינמית BMW Motorrad Connected כוללת פעולות נוספות.
אביזר ה-Connectivity מעניק לרוכבי האופנועים את ההזדמנות להתמקד בדברים החשובים באמת: כבישים נסתרים שממתינים לך.

ניווט מבוסס טלפון חכם: להוביל את הדרך.

השימוש באביזר האופציונלי Connectivity בשילוב עם האפליקציה BMW Motorrad Connected הופך את הניווט היום-יומי לקל יותר – בעזרת החיבור שבין הטלפון החכם שלך לבין האופנוע, תוכל לקבל הנחיות ברורות ואמינות ישירות אל היעד שלך באמצעות חיצי הפנייה המופיעים על צג ה-TFT. גם במצב רכיבה עירונית, תצוגת החץ החדשה מופיעה בצורה אינטואיטיבית וברורה. כאשר אין קליטה ברשת הטלפון הנייד, ניתן להשתמש במפות השמורות בזיכרון מערכת הניווט. ניתן גם להשתמש במערכת הניווט המקורית BMW Motorrad Navigator שכמובן נבדקה, נוסתה ופועלת בתיאום עם מסך ה-TFT.

ניהול שיחות טלפון בצורה פשוטה, גם במהלך רכיבה.

השילוב של קסדה עם מערכת התקשורת של BMW Motorrad והאביזר האופציונלי Connectivity מאפשר לך לבצע שיחות טלפון במהלך הרכיבה. לרוכב יש גישה מלאה לרשימת אנשי הקשר שבטלפון החכם שלו דרך מסך ה-TFT ובעזרת הבקר הרב-תכליתי הוא יכול לבחור באנשי קשר ולהתקשר אליהם. גם שיחות נכנסות מופיעות על המסך וניתן לקבל אותן או לדחות אותן בתנועה פשוטה של היד. מידע הקשור לרכיבה, כגון מהירות ומצב הילוך, מוצגים על המסך בצורה ברורה ובכל עת הודות לרעיון התצוגה הייחודי של BMW Motorrad.

מדיה: רכיבה רגועה בליווי השיר הנכון

באפשרותך להאזין בקלות למוזיקה השמורה בטלפון החכם שלך באמצעות מסך ה-TFT תוך שימוש באביזר האופציונלי Connectivity. חיבור הקסדה שלך אל מערכת התקשורת של BMW Motorrad מאפשר לך להאזין לצליל המושלם. אם אתה רוצה לדלג על שיר מסוים, תוכל לעשות זאת בקלות. בעזרת מערכת התקשורת של BMW Motorrad, באפשרותך גם לכוונן בקלות את עוצמת השמע וגם להפעיל את פעולת ההשתקה – הכל באמצעות הבקר הרב-תכליתי. כדי שכל רוכב יוכל לשלוט בפסקול שלו במהלך הרכיבה.

מיוחד כמו כל אחד מהרוכבים: העיצובים של מסך ה-TFT.

לאופנוע אופי מיוחד. כדי להדגיש עובדה זו, השתמשנו בעיצובים שונים בהתאם לסגמנט הכלי: ומעכשיו Urban ו-Adventure.

אפליקציית BMW Motorrad Connected: מידע נוסף הקשור לאופנוע ועוד.

בעזרת חיצי הכוונה חדשניים המוצגים על מסך ה-TFT. נוסף על כך, ניתן להציג מידע חשוב כגון סטטיסטיקת רכיבה באמצעות האפליקציה BMW Motorrad Connected. ניתן גם לשמור מסלולים ולצרף להם תמונות. כך תוכל להוסיף לכל רכיבה זיכרונות דיגיטליים. הפעולה First Mile שומרת את המיקום שבו חנה האופנוע שלך כדי שתוכל למצוא אותו שוב בקלות. בעזרת האפליקציה BMW Motorrad Connected באפשרותך גם לשתף את חבריך בכל הטיולים שלך ב-Rever. לאחר השקת האפליקציה BMW Motorrad Connected ניתן להוריד ולהתקין אותה דרך חנויות האפליקציות של Google ו-Apple.

App Store Download

Google Play Download

מהן הדרישות לשימוש באביזר האופציונלי Connectivity בעל מסך ה-TFT?

1) אופנוע בעל אביזר אופציונלי Connectivity 6AB‏, 2) טלפון חכם ומערכת התקשורת BMW Motorrad למדיה ולטלפון, 3) האפליקציה BMW Motorrad Connected לניווט מבוסס טלפון חכם הפועלת בשיתוף עם מערכת הפעלה iOS או Android.
הערות נוספות: עשוי להיות כרוך בעלויות נוספות בגין שימוש בחיבור הנתונים. תוכל לקבל מידע נוסף אודות עלויות הנתונים והגלישה בנדידה מספק השירותים של הטלפון הנייד שלך. רוב הטלפונים החכמים תומכים בשירותים (מצב דיבורית), בניגון מדיה (A2DP ו-AVRCP) ובניווט (SPP/iAP). אפליקציית BMW Motorrad Connected למכשירי Apple בעלי iOS מגרסה 10.3.1 ומעלה או מכשירי Android מגרסה 6.0.1 ומעלה. סוג והיקף הניווט תלוי בסביבה הטכנית ובמכשיר הקצה של המשתמש. ניתן להשתמש במערכת הניווט של האפליקציה BMW Motorrad Connected במשך 3 שנים לפחות מיום הרישום הראשון, כל עוד חברת BWM Motorrad מקבלת את נתוני המפות ואת שירותי הניווט מספק של צד שלישי.

אילו טלפונים חכמים תומכים ב-Connectivity?

רוב הטלפונים החכמים תומכים בשירותים (מצב דיבורית), בניגון מדיה (A2DP ו-AVRCP) ובניווט (SPP/iAP). אפליקציית BMW Motorrad Connected למכשירי Apple בעלי iOS מגרסה 10.3.1 ומעלה או מכשירי Android מגרסה 6.0.1 ומעלה.
לדוגמה, המכשירים שלהלן תומכים:
iOS: iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7
Android: Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Sony Experia Z5, Motorola Moto G, Motorola Moto X Style, LG G5, Huawei Mate 8, HTC Perfume

באילו מערכות תקשורת Bluetooth המותקנות בתוך הקסדה אני יכול להשתמש בשיתוף עם ה-Connectivity?

חיבור Bluetooth בין מסך ה-TFT לבין מערכת התקשורת: התאמה מובטחת למערכת התקשורת של BMW Motorrad. חברת BMW Motorrad אינה יכולה להעריך את פעולתן התקינה של מערכת תקשורת אחרות בעלות ממשק Bluetooth. שינוי עוצמת השמע ישירות דרך הבקר הרב-תכליתי פועל רק בעת השימוש במערכת התקשורת של BMW Motorrad.

האם ניתן להוריד את נתוני המפות במהלך ניווט מבוסס טלפון חכם או האם צריך להשתמש בחיבור אינטרנט קבוע לטלפון הנייד?

ניתן להוריד את נתוני המפות של כל המדינות והאזורים הכלולים אל הטלפון החכם דרך האפליקציה BMW Motorrad Connected. מומלץ מאוד להוריד את נתוני המפות כך שלא תוגבל על ידי כיסוי הרשת. לאחר הורדת המפות, הלקוח תמיד יכול לנווט בבטחה, במהירות ובקלות. השימוש בניווט המקוון עשוי להיות כרוך בעלויות ובחיוב עבור תעבורת נתונים גבוהה. ניתן להוריד את נתוני המפות בכמה שלבים פשוטים: לחץ על האפשרות MORE (עוד) בתפריט האפליקציה BMW Motorrad Connected ולאחר מכן לחץ על האפשרות Download maps (הורד מפות); לחיצה על סמל החץ שבפינה הימנית העליונה מאפשרת בחירה באזורים להורדה.

האם מועברים נתונים אישיים לחברת BMW Motorrad דרך האפליקציה?

נתונים אישיים אינם נשמרים ולא נעשה בהם שימוש.

האם אני יכול לשמוע הודעות קוליות או להאזין למוזיקה דרך BMW Motorrad Navigator כאשר מערכת התקשורת שלי שבקסדה מחוברת אל מסך ה-TFT?

לא. ניתן לחבר את יציאת השמע של ה-BMW Motorrad Navigator רק אם ה-Navigator מחובר ישירות אל מערכת התקשורת שבקסדה.

עצות שימושיות

חיבור Bluetooth: חיבורBluetooth , שמשמעותו צימוד מסך ה-TFT עם המכשיר הנייד שלך ועם מערכת התקשורת של BMW Motorrad, מתואר במלואו בספר הרוכב. במקרים מסוימים ייתכן שיהיה עליך לחזור על תהליך הצימוד. ספר הרוכב כולל גם הצעות שימושיות והוראות לאיתור תקלות במקרה שבו אתה נתקל בבעיות כלשהן.

יציאת שמע: כדי להאזין למוזיקה או כדי לנהל שיחת טלפון בצורה אופטימלית, מומלץ לכוונן את עוצמת השמע של המכשיר הנייד לעוצמה המרבית. לאחר מכן ניתן לכוונן את עוצמת השמע במהלך הרכיבה ישירות בעזרת בקרת עוצמת השמע של מערכת התקשורת שבקסדה או בעזרת הבקר הרב-תכליתי (בעת השימוש במערכת התקשורת BWM Motorrad).

ניווט: הורדת נתוני המפות לטלפון הנייד באמצעות האפליקציה BMW Motorrad Connected מאפשרת לרוכב להשתמש בהן גם בנדידה וגם כשאין כיסוי לרשת הנתונים. באפליקציית BMW Motorrad Connected: תפריט MORE (עוד) ולאחר מכן Download maps (הורד מפות). לחיצה על סמל החץ שבפינה הימנית העליונה מאפשרת בחירה באזורים להורדה.

תוכל לקבל מידע נוסף אודות ה-Connectivity בסוכנות BMW Motorrad הקרובה אליך.

INSIGHTS

What is Connectivity?
לצפייה

HOW-TO VIDEOS

How to use Connectivity?

לצפייה